Tällä sivulla ovat kaikki yhteystietomme. Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ecoup.fi

Ota rohkeasti yhteyttä!

Ekovillan myynnin yhteystiedot

 

Ammattilaismyynti
+358 8613 9500

 

Jälleenmyynti
+358 8613 9510

Ammattilaistiimimme

Marcus Koivukangas

Ammattilaismyynti, kuluttajat

+358 40 845 9200
marcus.koivukangas@ecoup.fi

Taina Torpisto

Ammattilaismyynti, kuluttajat

+358 44 764 5315
taina.torpisto@ecoup.fi

Mikko Alikoski

Ammattilaismyynti, kuluttajat

+358 50 441 0177
mikko.alikoski@ecoup.fi

Vesa Mesilaakso

Ammattilaismyynti, kuluttajat

+358 40 688 5740
vesa.mesilaakso@ecoup.fi

Jälleenmyyntitiimimme

Jani Kukkonen

Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo, Etelä-Savo, Keski-Suomi, Pirkanmaa ja Satakunta

+358 40 621 5977
jani.kukkonen@ecoup.fi

Esko Pentinpuro

Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu

+358 40 653 8990
esko.pentinpuro@ecoup.fi

Taina Torpisto

Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

+358 44 7645 315
taina.torpisto@ecoup.fi

Tomi Saukko

Uusimaa, Kaakkois-Suomi, Häme ja Varsinais-Suomi

+358 40 7588 200
tomi.saukko@ecoup.fi

Kimmo Pyörälä

Taloteollisuus

Jari Isometsä

Avainasiakaspäällikkö, Taloteollisuus

+358 400 693 501
jari.isometsa@ecoup.fi

Sami Ruhkala

Avainasiakaspäällikkö, Taloteollisuus

+358 50 566 8766
sami.ruhkala@ecoup.fi

Kimmo Pyörälä

Myynti- ja markkinointijohtaja

+358 400 884 776
kimmo.pyorala@ecoup.fi

Muut yhteystiedot

Olemme päivittäneet tietosuojakäytäntömme vastaamaan 25.5.2018 voimaan astuvaa EU:n tietosuoja-asetusta (GDPR). Tietosuoja-asetus vaikuttaa mm. siihen, miten voimme kerätä ja käyttää henkilötietojasi. Kunnioitamme oikeuksiasi ja noudatamme kaikissa palveluissamme kansallista lainsäädäntöä sekä EU:n tietosuoja-asetusta. Päivitetyn tietosuojaselosteemme voit halutessasi tarkistaa alla olevasta selosteesta.